Get Adobe Flash player

ZIMA CORAZ BLIŻEJ

Zima coraz bliżej. Chłodne dni i zmrok wcześniej zapada. Rozejżyjmy się w około, może gdzieś tam jest człowiek!

W takim okresie powinniśmy być szczególnie uczuleni na osoby znajdujące się na zewnątrz budynków. Chłód, wyziębienie a co za tym idzie stopniowe zwolnienie czynności życiowych aż po śmierć. Osoby bezdomne często w takim czasie jak ten chowaja się w różnego rodzaju pustostanach lub koczują w altankach na ogródkach działkowych. Zwróćmy na to szczególną uwagę, rozejżyjmy się w około a w przeypadku zauważenia takiej osoby odrazu alarmujmy! Wystarczy jeden telefon aby uratować ludziek życie!

Nie tylko osoby bezdomne są szczególnie narażeni na wyziębienie, ale również ludzie będący pod wpływem alkoholu. To bardzo pozorne i błędne myślenie, że osobie z procentmi we krwi jest ciepło. To błąd! Taka osoba szybciej traci ciepło a co za tym idzie szybciej jest narażona na wychłodzenie organizmu! Szybka reakcja to życie!

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! TWOJA SZYBKA REAKCJA TO CZYJEŚ ŻYCIE!

Nowa era straży ochotniczych w Radlinie

Dzisiaj19
W zeszłym tygodniu46
W tym miesiącu716
Wszystkich281630

wtorek, 19, marzec 2019 18:46

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo